Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Battlefield 2142 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2006-10-20

Wersja: polska

Developer: Digital Illusions

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 139.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: niedostępny

Battlefield 2142

Jest rok 2142. Początek nowej epoki lodowcowej pogrążył świat w panice. Nieprzykryta skorupą lodu gleba jest w stanie wyżywić jedynie cząstkę populacji Ziemi. Jedni przeżyją, inni będą musieli umrzeć.

W Battlefield 2142 gracze opowiadają się po stronie Unii Europejskiej lub nowo powstałej Koalicji Panazjatyckiej i rozpoczynają ciężką kampanię o przetrwanie. Uzbrojeni w potężny arsenał najnowocześniejszych broni, w tym m.in. karabiny szturmowe, urządzenia maskujące i działka automatyczne, kierują pojazdami imponujących rozmiarów. Podczas gdy futurystyczne samoloty kontrolują przestworza, masywne kolosy bojowe prowadzą wojnę na lądzie. Stając do walki z niespotykanymi wcześniej jednostkami pancernymi, żołnierze muszą używać sprytu i środków zaradczych w postaci granatów EMP, inteligentnych min itp.

Pełna emocji rozgrywka online dla 64 zawodników, przenosi graczy na linie frontu, gdzie ruszają do boju wraz z plutonem lub walczą w zakulisowym trybie Commander, umożliwiającym pokierowanie strategicznymi atakami kolegów z drużyny.

Po raz pierwszy w historii serii, Battlefield 2142 oferuje zupełnie nowy sposób rozgrywki, uzupełniający klasyczną zabawę w podbój. Pełen przygód tryb Tytan polega na zniszczeniu masywnego, solidnie uzbrojonego latającego okrętu przeciwnika. Aby pokonać wrogiego Tytana, gracze muszą wysadzić go w powietrze. Wpierw czeka ich jednak osłabienie pancerza, następnie wejście na pokład okrętu, zacięta walka aż po jego rdzeń i zdetonowanie od środka. Ta interesująca innowacja zmienia sposób zabawy, zachęcając graczy do wspólnego działania i posługiwania się specjalnymi taktykami w starciach na niespotykaną wcześniej skalę.

Najważniejsze cechy

Tryb Tytan

Walcząc w niespotykanej wcześniej formie, musicie zniszczyć Tytana sterowanego przez wrogiego dowódcę. Konieczne jest osłabienie jego pancerza, a następnie wejście na pokład masywnego okrętu i zdetonowanie go od środka.

64 graczy online

Weź udział w wojnie totalnej. Legendarny tryb wieloosobowy Battlefield umożliwia jednoczesną walkę z udziałem aż 64 graczy.

System nagradzania

Zwycięzca zgarnia łupy! W trakcie gry przyznawane są nagrody w postaci sprzętu, medali itp. Wybierz odblokowaną nagrodę i uzyskaj do niej dostęp, gdy następnym razem pojawisz się na mapie. Gra oferuje 5 razy więcej naród niż Battlefield 2!

Wybór umiejętności

Gracze mogą rozwijać umiejętności i łączyć klasy żołnierzy, dobierając je w zależności od stylu gry.

śmiercionośne pojazdy

Kroczące machiny wojenne, futurystyczne śmigłowce bojowe, pojazdy APC i szybkie wozy zwiadowcze sprawiają, że akcja jest wartka, szalona i nieprzewidywalna.

Broń najnowszej generacji

Granaty EMP, działka automatyczne, urządzenia maskujące i inteligentne miny na zawsze zmieniają zasady gry w Battlefield.

świat nie jest już taki jak dawniej

Podczas gdy lód napiera z północy, Ty walczysz o przetrwanie - od Mińska aż po Afrykę Północną. Witaj w XXII wieku! świat Battlefield czeka na Ciebie, żołnierzu!

Wersje Battlefield 2142, akcesoria itp.: PC (Deluxe Edition Classic)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM