Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Guitar Hero 5 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: muzyczna

Premiera w Polsce: 2009-09-25

Wersja: angielska

Developer: Neversoft Entertainment

Wydawca: Activision

Cena w sklepie LEM: 239.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» 

Santana Hero

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: niedostępny

Guitar Hero 5

Piąta odsłona Guitar Hero stanowi podsumowanie kilku lat pracy nad serią. To wspaniałe kapele, dużo świetnej muzyki oraz sprawdzona a jeszcze ulepszona mechanika, która zyskała uznanie zarówno pośród graczy jak i dziennikarzy.

Inaczej niż w poprzednich częściach, autorzy gry zdecydowali się udostępnić graczom wszystkie ścieżki od samego początku - a jest to 85 utworów skomponowanych przez 83 artystów, pośród których pojawiają się takie sławy jak: The Rolling Stones, The White Stripes, Kings of Leon, Tom Petty, Bob Dylan czy Vampire Weekend - a wszystkie ich kawałki nagrane w wersjach oryginalnych.

Szczególnie interesującą nowością jest możliwość tworzenia zespołów grających na dowolnych zestawach obsługiwanych instrumentów - może to być kilku wokalistów i jeden perkusista, może to być dwóch perkusistów i dwóch basistów. Wszystkie, niekoniecznie sensowne kombinacje wchodzą, nomen omen, w grę i to we wszystkich dostępnych trybach.

Co więcej, w trybie Party Play, gracze mogą w dowolnym momencie podnieść instrument i włączyć się w grę, podobnie jak odłożyć go i przekazać kontrolę nad muzykiem oprogramowaniu - najbardziej imprezowa z gier, staje się imprezowa jeszcze bardziej.

Obok gry w zespole gracze otrzymują możliwość rywalizacji ze sobą: do czterech graczy lokalnie i aż do ośmiu graczy w sieci może brać udział w swoistych muzycznych bitwach.

Godzi się też wspomnieć o szykowanym bogactwie utworów, które będzie można pobrać z internetu po premierze gry, a także o udoskonalonym studiu muzycznym, które pozwala przygotowywać i umieszczać w sieci własne kompozycje. Guitar Hero 5 to absolutna gra muzyczna, efekt wielu lat doświadczeń programistów oraz równie wielu lat wsłuchiwania się w głosy graczy z całego świata.

Wersje Guitar Hero 5, akcesoria itp.: PS2, PS3, PS3 (bundle pack), 360 (bundle pack), Wii, Wii (bundle pack), PS2 (bundle pack)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM