Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
SERIA CALL OF DUTY W NOWEJ REWELACYJNEJ CENIE!   | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

«« poprzednia wiadomość

2015-03-12 01:06 | inf. prasowa

SERIA CALL OF DUTY W NOWEJ REWELACYJNEJ CENIE!  

Ceny gier z serii Call of Duty stopniały, jak śnieg pod Stalingradem. Już od dziś możecie zakupić kultowe Call of Duty 1 i 2 za jedyne 29,99 zł!

 

 

Bez wątpienia Call of Duty to seria gier, jaka odcisnęła największe piętno na całej pop kulturze XXI wieku. Niezapomniane lądowanie na plaży w Normandii, walka snajperów w Stalingradzie, wybuch bomby atomowej w Iranie, atak na lotnisko w Moskwie – te misje na zawsze zapadły w pamięci graczy.

Jeżeli jeszcze nie graliście w którąś z części Call of Duty, lub co gorsza nie znacie jeszcze żadnych gier z tej serii, nadarza się właśnie świetna okazja by nadrobić braki.  Już dziś, wersje na  PC dostały nowe, bardzo atrakcyjne i niskie ceny!

Już za 29,99 zł możecie kupić Call of Duty 1, Call of Duty 2, Call of Duty: World at War i Call of Duty: Black Ops. Za 49,99 zł dostaniecie Modern Warfare 1, 2 i 3. Call of Duty: Black Ops 2 i Call of Duty: Ghosts to wydatek jedynie 69,99 zł.  Wszystkie gry dostępne są w polskiej wersji językowej.

 

Call of Duty 1 (29,99 zł)

Ani pojedynczy żołnierz, ani pojedyncze państwo nie wygra samo tej wojny. W Call of Duty po raz pierwszy poznasz realia II Wojny Światowej z różnych perspektyw - oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Cała gra obejmuje 24 misje podzielone na 4 powiązane ze sobą historyczne kampanie. Zadania w poszczególnych misjach są różne: od sabotażu i otwartej walki po akcje na tyłach wroga, misje ratunkowe, czy nawet walki jednostek pancernych.

 

Call of Duty 2 (29,99 zł)

Call of Duty 2 to kontynuacja  gry o tym samym tytule. I, podobnie jak poprzedniczka, stała się największym hitem sprzedaży już od pierwszego dnia po premierze! W Call of Duty 2, podobnie jak w pierwszej częsci, duże znaczenie odgrywa fabuła, główni bohaterowie oraz spektakularne wydarzenia, w których biorą udział. Akcja gry toczy się w latach 1941-1945 i - tak jak poprzednio - ma kilku bohaterów.

 

Call of Duty: Modern Warfare (49,99 zł)

Call of Duty: Modern Warfare  opowiada o konflikcie zbrojnym przełomu XX i XXI wieku. Konflikt ten, będący dziełem rosyjskiego nacjonalisty Zakajewa, który niepodzielnie włada światowym terroryzmem, jest tak naprawdę próbą odwrócenia uwagi od jego faktycznych planów - przejęcia władzy w Rosji. Gracz, wcielając się w żołnierza, znajduje się w samym centrum konfliktu. Podczas misji, zlokalizowanych w różnych zakątkach świata, będziemy walczyć m.in z islamskimi terrorystami czy post sowieckimi renegatami.

 

Call of Duty: World at War (29,99 zł)

Call of Duty wraca do swoich korzeni - na drugą wojnę światową.  World at War rzuca graczy w wir walki nie tylko w Japonii, lecz również na dwóch frontach europejskich. Ta sama, doskonała mechanika rozgrywki, ta sama dbałość o każdą minutę historii, którą gracze odtwarzają na własnych oczach - wstrząsające, wielkie bitwy przesycone klimatem największego konfliktu minionego wieku. I jeszcze bardziej dynamiczny, bardziej zdumiewający system walki oraz niedający się przecenić tryb kooperacji, nawet dla czterech osób żądnych wspólnej wojennej przygody.

 

Call of Duty: Modern Warfare 2 (49,99 zł)

Gra nawiązuje fabularnie do czwartej odsłony serii Call of Duty - Modern Warfare i po raz drugi skupia się na współczesnych realiach i fikcyjnym, konflikcie. W Modern Warfare 2 ponownie przyjdzie się nam wcielić w żołnierza współczesnej armii, by wykonać szereg niebezpiecznych i zróżnicowanych misji, mając do dyspozycji nowoczesne uzbrojenie. W Modern Warfare 2 mamy bardzo rozbudowany tryb multiplayer. Do dyspozycji graczy oddany został także nowy tryb - Special Ops, w ramach którego przygotowano kilkadziesiąt pojedynczych misji w trybie kooperacji.

 

Call of Duty: Black Ops (29,99 zł)

Gra  w nowym dla serii okresie historycznym - w czasach Zimnej Wojny. W związku z tym gracz znajdzie się między innymi w Laos, Wietnamie oraz w Związku Radzieckim. Gracz wcieli się w postać Alexa Masona - członka oddziałów specjalnych SOG (Studies and Operations Group), który weźmie udział w najtajniejszych akcjach tamtego okresu. Nasz bohater, w tej części Call Of Duty, ma swój głos i możliwość komentowania zdarzeń zachodzących na ekranie. Jako żołnierz specjalnej komórki CIA może korzystać z licznych legalnych i nielegalnych środków, niekonwencjonalnych broni, będzie poruszał się na ziemi, w wodzie oraz zasiądzie za sterami śmigłowca.

 

Call of Duty: Modern Warfare 3 (49,99 zł)

Modern Warfare 3 kontynuuje wydarzenia z Call of Duty: Modern Warfare 2. Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy na skutek wydarzeń przedstawionych w poprzednich odsłonach gry na świecie wybucha III wojna światowa. W grze znajduje się 15 misji o iście epickim rozmachu, w których gracz odwiedzi takie miejsca jak: Indie, Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Somalię, Niemcy, Francję, Czechy i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W Modern Warfare 3 będzie możliwość wcielenia się w żołnierza oddziału SAS i agentów Służby Ochrony Federacji Rosyjskiej (FOS). W grze również pojawiają się bohaterowie znani z poprzednich części serii oraz postacie dotąd nie występujące.

 

Call of Duty: Black Ops 2 (69,99 zł)

Bezpośredni kontynuacja gry Call of Duty: Black Ops przenosi nas do roku 2025, prosto w sam środek konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Głównym powodem konfliktu są metale ziem rzadkich, surowce niezbędne do produkcji zaawansowanej elektroniki. W grze będziemy mieć okazję wcielić się w Davida Mason (potomka znanego z pierwszej części gry Alexa Masona), który zostanie wrzucony prosto w sam środek konfliktu. Głównym nemezis Masona będzie Raul Menendez, diaboliczny przywódca sekty Cordis Die. Call of Duty: Black Ops 2 będzie oferować graczom niespotykaną do tej pory wielowątkowość fabularną. Podczas rozgrywki, gracz będzie mógł decydować o tym jak chce poprowadzić daną misję do końca. Każda jego decyzja wpłynie bezpośrednio na dalszą rozgrywkę i na samo zakończenie.

 

Call of Duty: Ghosts (69,99 zł)

Nowy rozdział w serii Call of Duty wnosi dynamiczny powiew świeżości, w którym gracze, w imieniu rozbitego narodu, walczą nie o wolność lub sprawiedliwość, lecz o przetrwanie. Ten nowy wszechświat Call of Duty napędza silnik kolejnej generacji, zapewniający niesamowite wrażenia oraz wydajność. Dziesięć lat po katastroficznych wydarzeniach, granice państw oraz równowaga globalnych sił uległa zmianie na zawsze. Z jednostek sił specjalnych pozostała tajemnicza grupa, znana jako "Duchy", prowadząca teraz walkę przeciwko nowej potędze posiadającej ogromną przewagę technologiczną.

 

 

Więcej informacji o: Call of Duty | Call of Duty 2 | Call of Duty 3

najnowsze wiadomości

» 

inf. prasowa: SERIA CALL OF DUTY W NOWEJ REWELACYJNEJ CENIE!  

» 

inf. prasowa: ZOMBIE ARMY TRILOGY NA POCZĄTKU MARCA 

» 

news: SPONGEBOB HEROPANTS JUŻ DOSTĘPNY NA XBOX 360 I PS VITA 

» 

news: HAVOC JUŻ DOSTĘPNY! 

» 

news: HAVOC ZE ZWIASTUNEM I TRYBEM EGZO ZOMBIE 

» 

inf. prasowa: GEOMETRY WARS 3: DIMENSIONS JUŻ DOSTĘPNE 

» 

news: GRAJ JAK PRO W CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE 

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE DZIEŃ ZERO 

» 

inf. prasowa: SKYLANDERS TRAP TEAM JUŻ W SPRZEDAŻY – TAKŻE NA TABLETY 

» 

news: POTĘGA ZMIENIA WSZYSTKO – NOWY TRYB EGZO PRZETRWANIE 

» 

inf. prasowa: TWIERDZA KRZYŻOWIEC II JUŻ 23 WRZEŚNIA W SKLEPACH 

» 

inf. prasowa: THE BANNER SAGA W EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ JUŻ W POLSCE 

» 

news: NOWOCZESNA TECHNOLOGIA W CALL OF DUTY

» 

news: WERSJA ALFA DESTINY JUŻ NIEBAWEM NA PSN

» 

news: INVASION DLA CALL OF DUTY: GHOSTS

» 

news: PRZEDSPRZEDAŻ CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

» 

news: WSPARCIE - NOWY TRYB GRY

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE PRZENOSI SERIĘ NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE - ZWIASTUN PL

» 

news: ROZGRYWKA Z DESTINY

» 

film: NOWY TRAILER DLA THE AMAZING SPIDER-MAN 2

» 

news: ONSLAUGHT ZA DARMO NA PSN

» 

news: PO CO KOMU ZĘBY?

» 

news: WESOŁYCH śWIĄT

» 

news: GŁOS SIERżANTA

» 

news: SNOOP DOGG W GHOSTS

» 

news: TURNIEJ GHOSTS NA BGT

» 

news: DATA PREMIERY DEVASTATION NA PC I PLAYSTATION

» 

film: MAYDAY W WYGINIĘCIU

» 

news: NADCIĄGA DEWASTACJA

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM